Megoldásra vár

Nem működő nyomógomb

Tisztelt Budapest Közút!

A XVIII. kerületi Lakatos út - Nefelejcs utca kereszteződésében lévő, gyalogos bejelentkezést szolgáló nyomógomb nem ad visszajelzést. Kérem, vizsgálják meg a kereszteződés gombjait, ha nem működnek, akkor javítsák meg / szereljék le őket!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Lakatos út 38

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVIII. Lakatos út - Nefelejcs utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baross utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére