Megoldott

Palló a patakban

Kb egy hete egy kb 3 m hosszú palló hánykolódik a patakban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 70

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kis Emese!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink még július 15-én
    kiemelték a pallót a patakból.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Kis Emese bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére