Megoldott

elhagyott gumiabroncs

elhagyott gumiabroncs

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 33

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Klára!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A hulladékot augusztus 19-éig elszállítjuk.

    Kövér Edit ágazatvezető megbízásából,

    Tisztelettel,

    Bognár Tifani
    Környezetgazdálkodási ügyintéző
    XIII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Túlcsorduló szemetesek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Dráva utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére