Megoldott

Veszélyes elektromos elosztódoboz a járdán

A Károly körúton, a Madách térrel szembeni zebránál kidöntöttek egy elosztódobozt, ami már tavaly augusztusban is szét volt törve, csak némi szalag tartotta össze. (Így nézett ki akkor a Streetview-n: https://goo.gl/maps/FGSMZJLsKX8m8CuGA
Most teljesen ki van döntve, kilátszanak a csupasz áramkábelek, ez szerintem életveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1412

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nógrádi László hozzászólt a bejelentéshez.

    Másnap arra járva láttam, hogy visszaállították a dobozt. Nem új, de már legalább nem életveszélyes.
    Köszönöm, hogy figyelnek!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Nógrádi László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Hősök tere (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére