Válaszra vár

Beázott/nem égő lámpa

Beázott a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen változás.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére