Válaszra vár

Szemét

A Pannónia utca 16 számnál az árkádok alatt felgyülemlett papírhulladék

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté!

    Rendben, köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, ez hasznos információ.
    Legközelebb kérünk, hogy a munkánk segítés érdekében csatolj olyan képeket, amiből a probléma környezete és akár az illetékes is jobban beazonosítható.
    A fotó a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté! Köszönöm a választ! A hulladék a jártán van, az utcán, a XIII. Kerületi Hivatal Foglalkoztatási Osztály hátsó, utcaronti bejáratánál, így úgy tudom, hogy közterületnek számít, de lehet,...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban 1 nap múlva töröljük, mert oldalunk csak közterületi problémák továbbításában és megoldásában segít. Hasonló esetekben érdemes a...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére