Megoldott

Graffitis dézsa

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
A Parlamenttel szemben lévő (budai oldal) sétányon lévő egyik dézsa graffitis. Kérem, hogy mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H (Bem rakpart)

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a firkát eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67585/graffitis-dezsa/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a Jászain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére