Megoldott

Graffitis felüljáró

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
A BAH csomópontnál (a képen bejelölt helyen) graffitik vannak. Kérem, hogy mossák le őket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 20

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67583/graffitis-feluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére