Megoldásra vár

Látképromboló infrastruktúraelem

Tisztelt Közút!
A Budaörsi út 30. előtt található nagyméretű táblatartó (de főleg a felső, sötét része) nagyon igénytelenül néz ki. Az Ausztria felől érkező autósoknak ez a rész Budapest kapuja, és nagyon fontosak az első benyomások, ezért is kellene erre figyelni. A festés már pattogzik le róla, ideje lenne egy esztétikusabb megoldást találni. Javaslom, hogy, ezt az indokolatlanul nagyméretű táblatartó szerkezetet bontsák el, és helyette a megszokott infrastruktúrát alkalmazzák. Ha valami oknál fogva ez nem lehetséges, akkor kérem, hogy fessék le, és a felső részét vonják be valami világos fóliával, vagy világossal fessék le!
Nagyon köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 30

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az útirányjelző-táblarendszer felülvizsgálata és korszerűsítése évenként összeállított terv szerint történik. Az idei évi címek között a tartószerkezet lefestése nem szerepel. A 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére