Válaszra vár

Szemét

Szemetkupac van a Kőér utca-Vaspálya utcai vasúti átkelő gyalogos átkelő részénél.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 2/E

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére