Megoldott

Matracok a BME főépülettel szemben

Matracok a BME főépülettel szemben

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Műegyetem rkp. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A jarokelo.hu-n felvetett, 67532 számú bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a helyszíni ellenőrzéskor a bejelentésben szereplő matracok már nem voltak a területen, így
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-82985/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére