Megoldásra vár

Kidőlt kresz tábla

VII. Ker Rózsa utca-Hutyra Ferenc u . sarkán kidőlt kresz táblák

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsa u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét, intézkedtünk a hiba javításáról.
    A megvalósulásig türelmét kérjük.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Urbán István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére