Megoldatlan

Veszélyes járda

Anonim Járókelő

SZERKESZTÉS 2020.10.21:

Még mindig nem történt semmi ez ügyben

===

A Meggyfa utca 25-29 elötti járda egész szakasza cserét igényel. Sok idös ember használja és félö, hogy az egyenetlen, felpúpozódott, buckás, gazok által lekeskenyült járda nem biztonságos, balesetveszélyes. Az utca végén lévö idösek klubja elött viszont már ki lett cserélve egy járdaszakasz. Kérdéses, hogy az idös emberek addig eljutnak-e biztonságosan.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Meggyfa u 27

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még semmi sem történt ez ügyben
  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "A Meggyfa utca 25-29 elötti járda egész szakasza cserét igényel. Sok idös ember használja és félö, hogy az egyenetlen, felpúpozódott, buckás, gazok által lekeskenyült járda nem biztonságos, balesetveszélyes. Az utca végén lévö idösek klubja elött viszont már ki lett cserélve egy járdaszakasz. Kérdéses, hogy az idös emberek addig eljutnak-e biztonságosan."-ról "SZERKESZTÉS 2020.10.21: Még mindig nem történt semmi ez ügyben === A Meggyfa utca 25-29 elötti járda egész szakasza cserét igényel. Sok idös ember használja és félö, hogy az egyenetlen, felpúpozódott, buckás, gazok által lekeskenyült járda nem biztonságos, balesetveszélyes. Az utca végén lévö idösek klubja elött viszont már ki lett cserélve egy járdaszakasz. Kérdéses, hogy az idös emberek addig eljutnak-e biztonságosan."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem történt semmi ez ügyben, pedig már 2029 októbert irunk.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma még fenn áll. Az egész járdaszakasz cserére szorul, nem foltozásra.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az illetékesek reménysugaras válaszát. Nagyon remélem, hogy sokéves várakozás után végre megtörténik a járdacsere.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentés továbbítását. A csapadékvíz elvezetésre és járda felújításra vonatkozó igényt rögzítettük a lakosságtól érkező fejlesztési igények között és azt lehetőség sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére