Megoldott

Tükör

Szemét kupac van a Sárfű utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 10

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár, illetékes válasza alapján:
    https://jarokelo.hu/67379
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét illegális lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dugonics utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére