Megoldott

Gazos terület

A felújított Pillangó park szélén ember magasságú gaz áll, amíg a szem ellát. A terület hónapok óta nem volt rendezve.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó park 14a

Hozzászólások

  • Dittrich Barbara hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek úgy nevezett "méh legelők", nem ok nélkül lettek így telepítve a biodiverz növényzetek. Ezek nem lesznek levágva, mert az ott élő sünöknek búvóhely, a méheknek meg élettér, legelő!
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes tavaly válasza alapján.
  • Lazanyecz Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy időben levágták, de idén újra burjánzik a gaz. Lehet, hogy ez most irtó trendi, de az emberek nem értik, mi ez a förtelem.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Erika!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Lazanyecz Erika visszajelzésére vár.

  • Lazanyecz Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem. Tehát ezért egy diplomás kertépítő mérnök, vagy a fene tudja ki tetemes összeget vett fel. Gratulálok neki is, és annak is, aki kifizette. Ha jól értem, akkor ennek egy része gaz, a másik része...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varga Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet érdemes lenne egy információs tábla kihelyezése, hogy tudják ezt az emberek, mert amúgy szuper ötlet, és több ilyen kellene Budapestre.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem.
    Tele van gyommal.
    Mikor fogják levágni?
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 67338-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Pillangó park felújításakor a park egy részén egy ún. biodiverz
    gyepfelülete
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt tuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott fák, zöldhulladék (0001887MG?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt fa pótlasa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére