Megoldott

Gyakori csatornaszag a József Attila utcában

Gyakori csatornaszag a József Attila utcában (66-72 sz.) napközben változó időpontokban, esténként menetrendszerűen éjfélkor.
(Ez utóbbi esetben vélelmezem az átemelő szivattyú dolgozik.)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Roland!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    WOW!!! Este 6 körül tettem meg a bejelentést és este 9-kor már csinálták is az átöblítést! Ezt nevezem gyorsaságnak! Big respect a FCSM munkatársainak! (no meg a jarokelok.hu csapatának!!! (Remélem e...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Roland Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megadott helyszínen
    átöblítették a közcsatornát, annak érdekében, hogy a kellemetlen szagok
    terjengésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fordítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Kálvária tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére