Megerősítésre vár

Kátyúk a Hungária körúton, harmadik felvonás.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körúton az 51 szám előtt több kisebb kátyú található a legszélső sávban. Kérem csak azokat a kátyúkat javítsák ki amik a képen szerepelnek, a többit amit esetleg még találnak ( mert még van bőven ) véletlenül se, várják meg amíg azokat is bejelenti valaki.
Javítsák ki az útburkolatot.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 51

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs javítva, a most feltöltött képek 2020. Október 2. -án készültek.
  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, July 15, 2020 11:19 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére