Megoldott

Betört BKK automata képernyő Király utca

A 4-6-os villamos Király utcai megállójánál vagy egy automata, aminek be van törve a képernyője. Lefényképezni sajnos nem tudtam (a fotón egy másik látható), de az azonosítója B66.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett automata betört kijelzőjét a T-Systems szakemberei kicserélték, tehát a jegykiadó berendezés ismét rendeltetésszerűen használható.

    Köszönjük a türelmet.

    Budapest, 2015....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó,elopott Buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére