Megerősítésre vár

Letört ágak, lomok, szemét a parkban

FRISSÍTÉS: 2020.10.27.
Fővárosi Önkorm. válasza: "A FŐKERT Nonprofit Zrt. válaszát fenntartjuk, miszerint a kifogásolt területen a takarítási feladatok a kerületi önkormányzathoz tartoznak."

FRISSÍTÉS 2020. 08. 31.
XI. kerület válasza:
Köszönöm a probléma jelzését, azonban az emlékmű melletti park és környezete a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket.
_______
FKF Nonprofit Zrt. válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítása nem Társaságunk illetékessége.
_______
Főkert válasza:
A XI. kerület Irinyi József úton kizárólag a fák karbantartása tartozik Társaságunk kompetenciájába. A takarítási feladatok a kerületi önkormányzathoz tartoznak.
_______

Az Irinyi József utcában a Karinthy-emlékmű melletti parkban ismét felhalmozódtak oda nem való dolgok. Nagyobb letört ágak, szemét, kisebb lomok. Több is van mint ami a képeken látszik.

Sajnálatos módon ez itt visszatérő probléma. Sokat jelentene, ha rendszeresebbé lehetne itt tenni a takarítást. Az Irinyi József utca az egyik legforgalmasabb fővárosi fenntartású útszakasz, nagy átmenő forgalommal, tömegközlekedési megállókkal. Nem lehet az itteni néhány ház lakóitól elvárni, hogy a járda mellett még a parkban is szemetet szedjenek mindenki után, akkor sem, ha néha megteszik ezt önkéntesen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 19

Hozzászólások

  • P Antal visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020. 11. 18. 10:57 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020. 08. 31. XI. kerület válasza: Köszönöm a probléma jelzését, azonban az emlékmű melletti park és környezete a Főv...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint akkor a kerület szerint a Főváros, a Főváros szerint pedig a kerület feladata lenne itt rendet tartani? Ezek alapján nem csoda, hogy nem igazán megy a takarítás sem
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Járókelői bejelentés - XI., Irinyi József utca 19 - Letört ágak és szemét” tárgyú, 67224 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-99287/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Irinyi József utcában a Karinthy-emlékmű melletti parkban ismét felhalmozódtak oda nem való dolgok. Nagyobb letört ágak, szemét, ki...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.08.31. 11:34 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67224/letort-agak-lomok-szemet-a-parkban/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067224 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap a dzsungelben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Keveháza utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére