Megoldott

Margaréta utca esővíz elvezetés

Frissítés: 2020.10.30: FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink átöblítették a
víznyelőket a megadott helyszínen.
A csapadékvíz elvezetését a térszint nem megfelelő kialakítása nehezíti.
Ennek megoldása nem tartozik társaságunk tevékenységi körébe."
------------
a rosszul megépített Margaréta utca szintezési hiba miatt a hegyvidék összes esővizét a Margaréta utca 5.sz alá vezeti, a ház 1939-ben épült, már nem nagyon bírja, egyik vége már 70 cm t sűllyedt. az önkormányzat 3 éve szórakozik a tulajdonosokkal és semmit nem tesz, csak időt húz.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Margaréta u. 7

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A víznyelő tisztítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "a rosszul megépített Margaréta utca szintezési hiba miatt a hegyvidék összes esővizét a Margaréta utca 5.sz alá vezeti, a ház 1939-ben épült, már nem nagyon bírja, egyik vége már 70 cm t sűllyedt. az önkormányzat 3 éve szórakozik a tulajdonosokkal és semmit nem tesz, csak időt húz."-ról "Frissítés: 2020.10.30: FCS...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kulcsár Iván!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink átöblítették a
    víznyelőket a megadott helyszínen.
    A csapadékvíz elvezetését a térszint nem megfelelő kialakít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Margaréta utca 9.előtt mindkét oldalon ez az állapot
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    amióta itt lakom 3 éve megy ez az önkormányzattal és a FCSM kel. végeredmény §. de a házunk alapja süllyed
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerület inkább.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagyfeszültségű vezetékek szabadon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Farkasréti temető (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Eldőlt kapcsolószekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó telefon kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hob Pet
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére