Válaszra vár

Albertfalva kitérő környezete kritikán alul szemetes

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.07.07.
Az FKF Nonprofit Zrt. válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben kifogásolt zöld terület a Főkert NZrt. kezelésében van.

---------

Albertfalva kitérőnél a Fehérvári úton van egy építkezés, egy trafiknak álcázott szeszbolt és egy munkásszálló tele magyarul sem tudó melóssal. A környék önkormányzati képviselői ezt tudják, de nem csinálnak semmit az aktív szemetelés, hugyozás, hányás megszüntetése érdekében. Pedig összefogást ígértek, de csak a kormányhivatalra mutogatnak. A környék fb-csoportjának több tagja nevében is mondom, elég!
(A képen látható szemét június 11 óta gyűlik, azóta nem járt erre takarító.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva kitérő

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Albertfalva kitérőnél a Fehérvári úton van egy építkezés, egy trafiknak álcázott szeszbolt és egy munkásszálló tele magyarul sem tudó melóssal. A környék önkormányzati képviselői ezt tudják, de nem csinálnak semmit az aktív szemetelés, hugyozás, hányás megszüntetése érdekében. Pedig összefogást ígértek, de csak a kormányhivatalra mutogatnak. A környék fb-csoportjának több tagja nevében is mondom, elég! (A képen látható szemét június 11 óta gyűlik, azóta nem járt erre takarító.)"-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.07. Az FKF Nonprofit Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben kifogásolt zöld terület a Főkert NZrt. kezelésében van. --------- Albertfalva kitérőnél a Fehérvári úton van egy építkezés, egy trafiknak álcázott szeszbolt és egy munkásszálló tele magyarul sem tudó melóssal. A környék önkormányzati képviselői ezt tudják, de nem csinálnak semmit az aktív szemetelés, hugyozás, hányás megszüntetése érdekében. Pedig összefogást ígértek, de csak a kormányhivatalra mutogatnak. A környék fb-csoportjának több tagja nevében is mondom, elég! (A képen látható szemét június 11 óta gyűlik, azóta nem járt erre takarító.)"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben kifogásolt zöld terület a Főkert NZrt. kezelésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67174/albertfalva-kitero-kornyezete-kritikan-alul-szemetes/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére