Megoldott

Gondozatlan zöldsáv, kaszálás hiánya

A Bertalan Lajos utcában idén még egyszer sem lett lekaszálva a a járda menti zöld rész. Mindenféle gaz akadálytalanul nő, közte parlagfű is. A Műegyetem rakpart és a Stoczek utca közti részen van elsősorban a probléma.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták a területet, köszönjük
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály

    Budapest Főváros XI. Kerület
    Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest Zsombolyai u. 4.
    II. emelet 208.
    Tel.: 372 46 45
    0670-6...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem kaszálták le egyszer sem. Méter magas gazok is vannak, a parlagfű pedig lassan virágzik
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap a dzsungelben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Keveháza utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére