Megoldott

XI. Külső Bartók Béla út állapota

Anonim Járókelő

T. Önkormányzat!

Kérjük a Bartók Béla út elhagyagoltabb részeinek zöldfelületeit is gyom és hulladékmentesíteni szíveskedjenek!

Köszönettel;

lakók

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 123

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet jelentősen javult, megoldódott. Köszönet az Önkormányzatnak is!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a PDF-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067162 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére