Megoldásra vár

Lekopott jelzések

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni, hogy a Károly krt. kerékpár jelzéseit újra festenék az Astoria környékén, mert szinte már nem is látszanak, és az autósok teljesen figyelmen kívül is hagyják. Sajnos az út minősége is rettentő rossz, hamarosan arra is ráférne a felújítás, mert ha jönnek percenként majd a metrópótló buszok, akkor az út burkolata halálra lesz ítélve.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Károly körúti kerékpáros infrastruktúra kopott burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BU
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére