Megoldásra vár

Hiányzó fényterelők

Tisztelt Illetékes!
A Lidl előtti zebra egyik közlekedési lámpájának hiányzik mindkettő fényterelője. Kérem, hogy pótolják!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 335

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Bécsi út - Bojtár utcai LIDL áruház csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPE...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére