Megoldott

Eldugult víznyelők, a szokásos helyen.

Budapesten, a Hungária körúton a Tábornok utca - Mogyoródi út közti útszakaszon (200-250 méteres szakaszon, 3-4 db.) vízelnyelők hetek óta el vannak dugulva, tisztítás kérek.
Kellemetlen, mert a megálló vizet, az autók a gyalogos járdára fröcskölik, adott estben eláztatva őket.
Kérdezném, hogy nem lehetne-e ezeknek a tisztítását rendszeres időközönként megtenni? Vagy mondjuk havonta legalább egyszer ellenőrizni, hogy nincsenek eldugulva? Mondjuk a Hungária körút nem az az útszakasz ami egy utolsó utca Budapest szélén ahol senki sem jár. Akkor nem kellene minden második hónapban bejelenteni, hogy ismét eldugult már hetek óta s ezt sem veszi észre vagy nem akarja észrevenni senki.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították az
    említett szakaszon a víznyelőket.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Művek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére