Megoldásra vár

Elhagyott zöldhulladék

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2020.07.13.
"A probléma nem oldódott meg. 2020.07.13 16:40 kor készültek a képek"
-----
Budapest Zsombor utca Andor utca kereszteződésében hetek óta gyűlik a zöldhulladék

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 12

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük az értesítést, a zöldhulladék elszállítását a címről ismételten el fogják végezni munkatársaink.
    Mind a köztisztasági, mind a hulladékszállítási szakt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest Zsombor utca Andor utca kereszteződésében hetek óta gyűlik a zöldhulladék"-ról "FRISSÍTÉS: 2020.07.13. "A probléma nem oldódott meg. 2020.07.13 16:40 kor készültek a képek" ----- Budapest Zsombor utca Andor utca kereszteződésében hetek óta gyűlik a zöldhulladék"-ra.

  • Dezső Rubóczki hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nem oldódott meg. 2020.07.13 16:40 kor készültek a képek
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zöldhulladékot munkatársaink elszállították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67094/elhagyott-zoldhulladek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére