Megoldásra vár

Három külön táblakihelyezés egy sarokra... és pont a STOP tábla félig kitakarva

Anonim Járókelő

A sarok felé közeledve az utolsó métereken három külön táblakihelyezés van alkalmazva, amely szétszórja a figyelmet és ráadásul éppen a legfontosabbnak tűnő tábla került félig takaréásban elhelyezve.
Kérem szíves átgondolását lehetőleg egy oszlopon és semmiképpen nem takarva a STOP táblát.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Iszap u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 67090-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk számára küldött megkeresésére az Iszap utca kapcsán, a következő tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére