Megoldott

Szemetes zöldfelület

A Hűvösvölgyi úti zöld sávban, a közút és a villamospálya között sok szemét van (Kelemen László és Hidász utca között). Kérem szedjék össze!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00067070 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére