Megoldott

Síkos, csúszós, maszatos járda a Kolosy téren - 2020

A Szépvölgyi út Lajos utca sarkán, a 3. kerületi (északi) oldalon, a Duna felőli (keleti) sarkon, pont az utcasarkon az ott lévő fa gyümölcsös termése lehullik a földre és mostanra vastag, mindent beborító, csúszós masszává alakult, amit az intenzív eső sem hoz fel.
Mivel az adott utcasarkon 2 forgalmas zebra is van, és ez a folt olyan nagy, hogy csak az úttesten lehetne megkerülni, és az adott járda szakasz a park része, vagyis nem egy ház előtt van, így ez közterületnek minősül, ezen okok miatt kérném az illetékes hatóságot, hogy a folt letakarítása felől intézkedni szíveskedjen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kolosy tér 1/A

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi takarítását éjszakai műszakban elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67056/sikos-csuszos-maszatos-jarda-a-kolosy-teren-2020/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gyetvai Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hatalmas kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére