Megoldásra vár

Hiányzó napellenző a gyalogos lampáról

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Az épített környezet biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 33

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. Népszínház utca - Nagyfuvaros utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPE...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    M30 busz forduló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordított tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ferde oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabó Ervin tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére