Megoldott

Esővíz nem folyik el

FRISSÍTÉS: 2020.07.03. Kerületi önkormányzati válasz alapján illetékességnől továbbítjuk az FCSM részére.

Tisztelt Illetékesek!

A IX kerületben a Dési Huber utca 16. szám előtti aszfaltozott részen nagyobb esőzések után megáll a víz. Szeretnénk kérni, hogy amennyiben lehetséges a ház előtt lévő csatorna fedelét cseréljék rácsosra hogy a víz el tudjon folyni.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Dési Huber u. 16

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Toldi Nikolett!
    Tisztelt Járókelő!

    Munkatársaink valóban kicserélték az elhasználódott fedlapot. Az előző
    levelünkben „… az öntvény cseréjére nincs lehetőség” mondatrész arra
    vonatkozott,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Toldi Nikolett hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bátori Marianna!

    Pont Önök cserélték ki néhány napja pont ezt a fedelet ami ebben a bejelentésben van.
    Ott van a fedélre is írva hogy FCSM Zrt, így biztos hogy az Önök munkája.

    Ennek a cs...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A csatornalefedéseknek szigorú
    előírásoknak és szabványoknak kell megfelelnie, emiatt az öntvény
    cseréjére nincs lehetőség.
    A Fővárosi Csatornázá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A IX kerületben a Dési Huber utca 16. szám előtti aszfaltozott részen nagyobb esőzések után megáll a víz. Sze...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők Csapata!

    Az alábbi bejelentést kérem a Fővárosi Csatornázási Művek részére intézkedés céljából továbbítani, mivel nem az Önkormányzat nem üzemeltet csatornát.

    Tisztelettel.
    Bp. F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kátyús csatornafedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Müpa - Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Aradi utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére