Megoldott

Luk a csatorna mellett

Luk van a csatorna mellett. Kérem intézkedésüket az ügyben. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 7

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    Ügyfélszolgálat Vezetőjének!

    B U D A P E S T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. július 2.

    Pi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Milán
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rozgonyi Piroska utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére