Megoldásra vár

Miért van ennyi EAK tábla?

Nem értem, hogy a Kerepesi úttal párhuzamosan haladó kerékpárosoknak miért van kint EAK tábla (1-es), az is csak az egyik irányból, amikor a Szentmihályi úton jövőknek is elsőbbséget kell adniuk (2/a, 2b.). Ha a kerékpárosnak van elsőbbsége és jogosak a Szentmihályi úti táblák, akkor miért nincsenek a Szentmihályi úti táblák alatt kerékpárút kiegészítő táblák?
Ebben kérem a segítségüket.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 1a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kerepesi út – Szentmihályi út kereszteződésben az elsőbbségi viszonyok rendezéséről intézkedtünk. A kerékpárútnak lesz elsőbbsége és kihelyezésre kerül a KRESZ 10/A ábra szerint
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére