Válaszra vár

Hiányzik egy utcanévtábla

Hiányzik az egyik utcanévtábla a kereszteződésben.
Kérem, pótolják.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pilisi u. 26

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul kitett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szlávy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére