Megoldott

Nem látszik a jelzőtábla

Ki sem látszik a tábla a fából. Kérem, hogy gondoskodjanak a láthatóságáról. (X. kerület)
A jelölő jó helyen van, nem akarja Hortobágyi utcának írni.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pilisi u. 38

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Bejelentésükkel kapcsolatban – a KŐKERT Non-profit Kft. visszajelzése alapján – tájékoztatom, hogy az útszakasz űrszelvényezése megtörtént.

    Üdvözlettel,
    Szász József osz
    ...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00067028 sz. bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a levelében szereplő útszakasz űrszelvényezését (különös tekintettel a közúti jelzőtáblára) a közterületeink
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére