Megoldásra vár

Hiányzó fényterelők

Kérem a fényterelők pótlását. És a lámpa is el van kicsit fordulva, azon is igazítsanak.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 28

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Keresztúri út - Ladányi utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel, valamint elfordult jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére