Megoldott

Nem működő szökőkút

Nem működik a szökőkút.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kutyafuttató - Markusovszky tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Markusovszky téri szökőkút beüzemelése megtörtén, de sajnos a környező fákról lehulló növényi részek gyakran eldugítják, ezért rendszeres tisztítását megrendeltük (heti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére