Megoldott

Hiányzó kiegészítő tábla

Kérem a háromirányú kerékpáros közlekedésre utaló kiegészítő tábla pótlását.

köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Gordonka u. 19

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott a tábla. Király!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét, intézkedtünk a tábla pótlásáról.
    A megvalósulásig türelmét kérjük.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére