Megoldott

Jelzőlámpa

A Király utca és az Izabella utca kereszteződésében nem működik a zöld jelzés a Király utca 93-as szám előtti, a Lövölde tér felől érkezőknek szolgáló lápán.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 93

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barányi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát gyorsan elhárították.
  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Király utca - Izabella utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére