Megoldott

Astoria örök

Sajnos újra betámadták az Astoria aluljárót, a B és C kijáratok lettek kidekorálva.
Kérem, hogy okozzunk a graffitiseknek egy újabb rossz napot azzal, hogy újra letisztítják a falfelületeket, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Astoria M

Hozzászólások

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Le a kalappal az FKF előtt. Napról napra, hétről hétre tüntetik el az újabbnál újabb graffitiket. Ha nem csinálnák ennyire hatékonyan, megnézhetnénk, hogy nézne ki minden.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/66903/astoria-orok/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére