Megoldott

Kidobott ajtó

Tisztelt Illetékes!

A Jéggyár utca - Jász utca sarkán valaki kidobott egy sérült ajtót. Kérem, szállítsák el.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 100

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • B K hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, lezárható. Köszönöm a segítséget!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    Az ajtó elszállításáról gondoskodunk ezen a héten.

    Kövér Edit megbízásából,

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. Kerületi Közszolgált
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére