Megoldatlan

Állandó szabálytalan parkolás a járdán

Tisztelt Önkormányzat!

Önök szerint rendben van, hogy a Tétényi út belső, lakótelepi részén (Bártfai utcával párhuzamosan, Tétényi út 18.) a járdát szabálytalanul parkoló járművek foglalják el nap mint nap? Itt nem látható se útburkolati jel, se tábla, ami engedélyezné a járdán parkolást.
Javaslom, hogy helyezzenek ki parkolásgátló elemeket. Ez a helyzet nemcsak szabálytalan, de rendkívül igazságtalan is a gyalogosokkal szemben.

Tavaly már jeleztem ugyanezt a problémát, de érdemi választ nem kaptam, intézkedés nem történt. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/47781/a-jardat-elfoglaltak-az-autok

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 18

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére