Megoldásra vár

Sarokra parkolás beszüntetése

Anonim Járókelő

Kérem a rendőrség közbenjárását a 1041 Bp., Rózsa utca páratlan oldal és Latabár Kálmán utcai lakótelepen a parkolási szabályok maradéktalan betartatásában, különös tekintettel a sarokra parkolás intézményét komolyan szankcionálni, ezzel a gyalogosok mozgásának akadályozásának feloldását!
Kérem tegye a rendőrség a dolgát, tartassa be a KRESZ-t, mert elsősorban mindenki GYALOGOS!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 71

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését köszönjük, a szükséges intézkedést megtesszük. Megkérném, amennyiben ilyen szabálysértéseket észlel a 0670-452-05-90 tel számon azonnal tud bejelentést tenni.
    Tisztele...
  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését köszönjük, a szükséges intézkedést megtesszük.
    Tisztelettel:
    Önkormányzati Rendészet
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld területen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére