Megoldásra vár

Elfordult lámpa

Kicsit elfordult ez a gyalogosoknak szóló lámpa az Aradi utca és a körút kereszteződésében, kérjük állítsák irányba, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 6

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Teréz krt. - Aradi utca csomópontban észlelt, elfordult jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Záróvonal kopása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferdinánd híd (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Furcsa táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére