Megoldásra vár

Tilosban parkolás

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném a figyelmüket felhívni, a VI. kerületi, Teréz körúti Mol-Bubi állomásnál, a folyamatos tilosban parkoló autókra. Sajnos a megállni tilos tábla semmit nem jelent a sofőröknek, ezért szeretném kérni parkolásgátlók kihelyezését, mert így a bringákat is nehezen lehet használni. Illetve a Bubi állomás terelő táblái is meg vannak rongálódva, ezeknek a javítását is szeretné kérni.
A csatolt képet a Google Maps-ből vágtam ki, mert menet közben képet nem tudok készíteni, de ezen is látszik, hogy a készítés pillanatában is áll a tilosban egy autó.

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 42

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2 sávos autóút igazán nem növelné a Körút áteresztő képességét, mivel a villamosmegállókban ezek úgyis 1 sávra szűkülnek le. Ez a szűk keresztmetszet.

    De egyetértek abban, hogy radikális változásra...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban igazából a körúti parkolás kellene sürgősen megszüntetni, és akkor mehetna 2 sávos autó és 1 sávos bringa vonal. Persze ez csak saját vélemény, de az összevissza tilosban parkolás az full kret...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az egész körút ilyen. Ma a kerékpársávon haladva 6 ott parkoló autót kellett kikerülnöm, de ezek mellett még parkolt az út szélén további 14 (!!) autó is tilosban. És ezt csak az Oktogon és a C...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére