Megoldott

Szemét és építési törmelék

Több kupac szemét és építési törmelék várja sorsát a Rákóczi híd pesti hídfőjének északi lábánál található parkban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd 1456

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bp. IX. kerület Rákóczi híd pesti hídfőjének északi lábánál található parkban elhelyezett hulladékokat elszállíttattuk.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgármesteri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Napfény utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vágóhíd utca 11 előtt sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére