Megoldott

Méretes és mély kátyú.

Budapest, XIV. Ker. Nagy Lajos király útján a Fogarasi úti kereszteződés előtt ( az Örs Vezér tere felé vezető oldalon ) közvetlenül a forgalomirányító lámpánál egy nagyméretű és mély kátyú található.
Azonnali javítását kérem.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére