Megoldott

Rendszám nélküli jármű

Kérem tegyék meg a szükséges intézkedéseket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bajtárs köz 4

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére