Megoldott

Eldugult víznyelő

Kérem tisztítsák ki a víznyelőt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 1

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt úttest rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    47.60006649 19.07001066 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére